Chyba prace s databazi: 1142: INSERT command denied to user 'lzizule'@'fenek.stable.cz' for table 'pruchod' Energocontrol s.r.o. - Vaše cesta k úspoře

Energocontrol s.r.o.

Pár slov o Energocontrol:

Získejte náskok před konkurencí. Naše firma Vám pomůže snížit náklady na energie, zajistí pravidelné revize a Váš klid na práci. Disponujeme moderní měřící technikou a zkušeným týmem pracovníků. Proto jsme schopni realizovat levný a bezpečný chod Vaší firmy. Ve svém oboru chceme být první a nejlepší volbou. Věříme, že je vždy možné dělat věci lépe, snažíme se proto být o krok napřed před svou konkurencí.

Kontakt:

majitel:

Pavel Žiška
e-mail: ziska (a) energocontrol.cz mobil: +420 775 554 189

Firma:

e-mail: info (a) energocontrol.cz
mobil: +420 605 448 274

Naše služby ušetří Vaše peníze

Jsme dlouholetou odbornou společností pracující především v oblasti elektrotechniky, poradenství a obchodu. Profesionálně se elektrotechnikou zabýváme již od roku 1993. Klademe velký důraz na vzdělávání a sledování nových trendů. To nám umožňuje neustále rozšiřovat portfolio našich služeb a být dobrým rádcem pro naše zákazníky. Chceme být spolehlivým partnerem nejen při naplňování legislativních povinností, ale i při snižování nákladů na energie, předcházení požárům, haváriím a poruchám.

Jsme vybaveni profesionálními diagnostickými přístroji pro měření elektrických i neelektrických veličin a nově také termovizní technikou. Aktivně sledujeme nové technologie vývoj na trhu s energiemi a legislativu v energetice.

Hlavní činnosti:

Externí energetik, revize elektro do 35kV vč. hromosvodů, VN transformátorů do 35kV, výroba rozvaděčů, elektro práce, termovizní měření, měření dataloggerem, návrhy úspor a projekční činnost.

Dodávka a montáž trafostanic sloupových i kioskových (nových i repasovaných).

Úsporná opatření technická: LED osvětlení, řízení 1/4 hodinového maxima, kompenzace účiníku, dvojsazbový tarif.

Úsporná opatření obchodní: změny v nastavení rezervovaných kapacit, vyjednání nejvýhodnějších podmínek s distributorem a dodavatelem. Sestavení poptávky dle požadavků zákazníka. Výběrové řízení na dodávky elektřiny a plynu. Nabídky od více dodavatelů a jejich vyhodnocení. Kumulace poptávek.

Úsporná opatření stavební: silikonové těsnění oken, zateplení budov, izolace podkroví

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.